JAK WYSYŁAMY GABLOTY?


Bardzo zależy nam aby produkty, które państwo zamawiacie dotarły w idealnym stanie.

Lata doświadczeń nauczyły nas, że Poczta Polska i firmy kurierskie nie zawsze obchodzą się z paczkami naszych klientów tak, jak byśmy sobie tego życzyli. Dlatego zabezpieczamy każdy produkt w odpowiedni sposób by dotarł w całości bez żadnych uszkodzeń w miejsce swego przeznaczenia. Każda przesyłka przez nas wysłana jest zabezpieczana styropianem, folią bąbelkową oraz folią stretch. Wszystko to gwarantuje, że uszkodzenia produktu w trakcie wysyłki nie zdarzają się. Jednak wypadki zdarzają się, dlatego prosimy o zapoznanie się z regulaminem wysyłki:

REGULAMIN WYSYŁKI

Prosimy w obecności kuriera o sprawdzenie zawartości paczki, zwłaszcza gdyby opakowanie budziło jakiekolwiek wątpliwości, w razie potrzeby proszę spisać protokół szkody, który to kurier ma obowiązek udostępnić, jest to jedyna droga do rozpatrzenia ewentualnych reklamacji, w innym przypadku rozpatrywane nie będą. Kurier TNT jest dobrym przewoźnikiem, paczki oznaczamy  z zawartością szkła, by delikatniej się z nimi obchodzono ale warto pamiętać o prawach chroniących konsumenta.

Uwaga: Faktura,kluczyki i mocowania znajdują się w kopercie - doklejona do opakowania zewnętrznego (proszę zwrócić uwagę, aby nie wyrzucić jej razem z opakowaniem)

Uwaga : Kupujący jest uprawniony do sprawdzenia stanu i zawartości przesyłki w obecności kuriera w trakcie jej odbioru

W trakcie odbioru przesyłki od Kuriera i stwierdzeniu ubytku lub uszkodzenia, Kurier ma obowiązek sporządzić wraz z Kupującym protokół szkody oznaczony datą i godziną.

Kupujący jest zobowiązany poinformować Sprzedającego o uszkodzeniu przesyłki bezzwłocznie w formie elektronicznej i telefonicznej

Przyjęcie przesyłki przez Kupującego bez zastrzeżeń powoduje wygaśnięcie roszczeń w stosunku do Sprzedającego z tytułu ujawnionej wady (ubytku lub uszkodzenia przesyłki podczas transportu).Ceny wysyłki są ustalane na podstawie wyceny firmy kurierskiej "TNT".

Jest możliwość wysyłki firmą wskazana przez klienta.

Transport

Istnieje możliwość dowozu własnym transportem, jednak ceny ustalamy indywidualnie w zależności od zamówienia oraz odległości od miejsca naszej siedziby.


Montaż

Wysyłamy także naszych monterów do zamontowania zakupionych u nas produktów. Ceny są ustalane indywidualnie w zależności od zamówienia oraz miejsca montażu. Trudnimy się także  montażem jak i demontażem wszelkiego rodzaju reklam na terenie całego kraju.